Szkolenia

     Nasz Ośrodek to także idealne miejsce na konferencje, czy szkolenie. Z myślą o większych grupach stworzyliśmy Centrum Konferencyjno-Bankietowe "Pod Sosnami", które pomieści do 250 osób. Przestrzenna, klimatyzowana sala wyposażona jest w sprzęt multimedialny (projektor z ekranem ściennym) oraz nagłośnienie niezbędne do przeprowadzania szkoleń. Sala oprócz oświetlania sufitowego wspomagana jest również naturalnym światłem, co sprawia, iż uczestniczenie w wielogodzinnym szkoleniu nie jest aż tak męczące. Dodatkowo, by ułatwić przekazywanie informacji możemy udostępnić tablice typu flipchart lub whiteboard. A Nasze niebanalne krzesła dodają „smaku” Sali. W zależności od preferencji Naszych Gości i charakteru spotkania jesteśmy w stanie odpowiednio zaaranżować przestrzeń Sali. Oferujemy również Państwu możliwość zorganizowania przerwy kawowej w atrakcyjnych cenach.
     Kolejnym miejscem na spotkanie biznesowe może być „Sala Stylowa” znajdująca się w głównym budynku. Utrzymana w ciepłej tonacji, przejrzysta, klimatyzowana sala, w której możemy pomieścić do 80 osób. Duże okna z widokiem na popowski las zapewniają poczucie komfortu podczas szkolenia. Sala również wyposażona jest w odpowiedni sprzęt multimedialny (projektor, nagłośnienie).
     W budynku głównym mamy jeszcze do dyspozycji „Salę Leśną”. Klimatyzowana sala nieco w surowym stylu jest w stanie pomieścić do 50 osób. Za mobilnymi, przesuwnymi drzwiami kryje wnętrze zbliżające Nas do natury. Na ścianach okazałe bale pnące się pod sam sufit, a całość uzupełniona oświetleniem wykonanym z wiszących bali na łańcuchach. Dla wprowadzenia „nowoczesności” na ścianie głównej zostały położone cegły. Sala także posiada odpowiedni sprzęt multimedialny niezbędny do przeprowadzania szkolenia.
     Niezależną salą usytuowaną w wolnostojącym budynku jest „Skrawek Nieba”. Prosta sala, bez klimatyzacji jest w stanie pomieścić do 80 osób. Wyposażona w projektor i nagłośnienie, a w części centralnej znajduje się duży ekran ścienny.
     Nie sposób jest nie wspomnieć o dwóch kameralnych salach znajdujących się w części hotelowej. Mieszczące około 20 osobowe grupki sale świetnie nadają się na miejsca warsztatowe lub pracy w mniejszych grupach.
     Dysponujemy również pełnym zapleczem gastronomicznym z obsługą kelnerską.