2018

WYCIECZKI Z GŁOGÓWKA, SKAWINEK I KLIKUSZOWEJ...

WYCIECZKI Z GŁOGÓWKA, SKAWINEK I KLIKUSZOWEJ...

     11 maja - zakończyły się wycieczki szkolne z Głogówka, Skawinek i Klikuszowej, które zorganizowało Biuro Turystyczne TRYBAŁA. To wielka radość móc gościć tak wspaniałą młodzież w naszym Ośrodku. Mamy nadzieję, że ci młodzi ludzie będą z radością powracali do chwil spędzonych w Popowie. Na zdjęciach widać dwa momenty, w których udało nam się ich uchwycić, czyli ognisko i dyskoteka.
czytaj więcej
KOMUNIE 6 MAJA

KOMUNIE 6 MAJA

     6 maja - cztery Rodziny zdecydowały się zorganizować właśnie u nas urczysty obiad komunijny. Pogoda dopisała, a zatem młodsza część gości spędziła większość czasu na powietrzu. Pyszne jedzenie sprawiło, że starsi goście z trudem odchodzili od stołów. Mamy nadzieję na kolejne spotkania w Popowie.
czytaj więcej
PODWÓJNE WESELE...

PODWÓJNE WESELE...

     5 maja - po raz pierwszy w naszym Ośrodku przyszło nam organizować podwójne wesele. Oto właśnie dziś dwóch braci Emil i Patryk poślubili dwie piekne kobiety: Natalię i Annę. Podwójne szaleństwo i podwójna radość. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia podwójna impreza w Waszej rodzinie;) Gratulujemy serdecznie!
czytaj więcej
URODZINOWE SZALEŃSTWO!

URODZINOWE SZALEŃSTWO!

     5 maja - okazuje się, że nawet nasi mali goście wiedzą, co oznacza dobra zabawa. Szybkie jedzenie z grilla i wspólne zabawy na naszych placach zabaw. Dzisiejszą imprezę zdominowały piłkarzyki, choć nawet najbardziej uważnym obserwatorom trudno byłoby wskazać reguły gry. Jubilatowi życzymy najlepszego i zapraszamy!
czytaj więcej
MŁODZIEŻOWA ODNOWA NA MAJÓWCE

MŁODZIEŻOWA ODNOWA NA MAJÓWCE

     3 maja - grupa młodzieży z Odnowy w Duchu św. postanowiła przeżyć tegoroczną majówkę w sposób niebanalny. Wraz z o. Cecylianem OFM przybyli do naszego Ośrodka, aby poświęcić czas na ciszę i modlitwę. Swoisty czas wzrastania duchowego...
czytaj więcej