2018

PLENEROWA KONWIWENCJA

PLENEROWA KONWIWENCJA

     20 maja - inaczej niż zazwyczaj, bo w plenerze, spotkała się w naszym Ośrodka rodzinnie wspólnota neokatechumenalna z Warszawy. Był śpiew, była modlitwa i wspólne grillowanie...
czytaj więcej
WESELE NA 50 PAR:)

WESELE NA 50 PAR:)

     19 maja - dzisiejsze wesele nie było tak liczne jak zazwyczaj, ale za to było pełne dobrego klimatu i świetnej zabawy do białego rana. Rewelacyjna oprawa DJ pozwoliła każdemu zaszaleć i odkryć w sobie gwiazdę parkietu. Pańswu Młodym życzymy równie pięknych dni, jak ten dzisiejszy!
czytaj więcej
SŁONECZNE WSPOMNIENIA STOLICY

SŁONECZNE WSPOMNIENIA STOLICY

     17 maja - wspomnienia pełne słońca zabierze do Rudnika, Krakowa, Dębicy i Zakrzowa młodzież, którą gościliśmy w tym tygodniu. Warszawa witała ich słońcem, a Popowo-Letnisko piękem maja w Puszczy Białej. Wymarzony klimat na integrację.
czytaj więcej
KOMUNIJNY WEEKEND

KOMUNIJNY WEEKEND

     13 maja - od jakiegoś czasu uroczystości komunijne odbywają się nie tylko w niedziele, ale też i w soboty. Z tego powodu nasze sale przez dwa weekendowe dni wypełniały całe rodziny świętujące Pierwszą Komunię Świętą swoich pociech. Cieszymy się, że dopisała pogoda, gdyż dzieciaki mogły korzystać z zabaw na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że stworzyliśmy klimat sprzyjający rodzinnym rozmowom i odpoczynkowi. Pozdrawiamy wszystkie dzieciaki świętujące u nas i ich Rodziny. Do zobaczenia w Popowie.
czytaj więcej
WESELE PATRYCJI I MICHAŁA

WESELE PATRYCJI I MICHAŁA

     12 maja - cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć uroczystość weselną Patrycji i Michała, którzy włożyli mnóstwo pracy w to, aby dzień ich ślubu był wyjątkowy. Delikatna i wiosenna dekoracja to efekt pracy Państwa Młodych i ich przyjaciół, a my postaraliśmy się, aby na stole było i pieknie i smacznie. 
czytaj więcej