2017

W ODCIENIACH RÓŻU...

W ODCIENIACH RÓŻU...

     8 października - różne odcienie różu nadawały dziś ton uroczystościom z okazji chrztu najmłodszych członków rodziny. To, co łączyło oba spotkania to dobra zabawa i miło spędzony czas w gronie najbliższych... 
czytaj więcej
MAŁŻEŃSKIE "TAK"

MAŁŻEŃSKIE "TAK"

     7 października - dziś świętowaliśmy dwie piękne uroczystości małżeńskie. Pierwsza z nich to Wesele Pauliny i Bernarda, którzy swoich bliskich zaprosili Pod Sosny i bawili się do białego rana. Druga to Jubileusz 50-lecia małżeństwa, na którym Drodzy Jubilaci pokazali, że czas rozkochał ich w sobie do szaleństwa! - Gratulujemy!:)
czytaj więcej
PIKNIKOWO PAŹDZIERNIKOWO

PIKNIKOWO PAŹDZIERNIKOWO

     7 października - dzisiejsza sobota to dzień pełen piknikowych spotkań i grillowania moc. Już od wczesnych godzin rannych Rada Pedagogiczna z jednej z zajrzyjaźnionych szkół przyjechała, by po grzybobraniu zintegrować się przy ognisku. Kilka chwil później rozpoczął się piknik rodzin z Legionowa oraz weekendowy wypad harcerzy z ZHP z Warszawy. Oj się działo...
czytaj więcej
KRAKÓW W RYTMIE DISCO

KRAKÓW W RYTMIE DISCO

     5 października - prawdą jest, że nastolatkowie mają tyle enegrii, że nikt i nic jej nie wyczerpie... Przykładem jest młodzież z Krakowa, której nawet całodzienna wizyta w deszczowej Warszawie nie pozbawiła sił, by wieczór przeżyć na parkiecie w rytmie disco:)
czytaj więcej
ZABAWA NA 102...

ZABAWA NA 102...

     3 października - choć na pierwszy rzut oka chłodna i deszczowa aura nie zachęcała do zabaw na świeżym powietrzu, to uczniowie prowadzeni przez grupę "Mówiący kij" udowodnili, że można się świetnie bawić nawet w takich warunkach atmosferycznych.
czytaj więcej