Zielone Szkoły

     Nasz Ośrodek jest przyjaznym miejscem dla dzieci i młodzieży. Dla Zielonych Szkół oferujemy zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych z łazienką i prysznicem. Na kolonie, obozy czy biwaki proponujemy 38 drewnianych domków, wkomponowanych w uroczy, leśny klimat. Każdy domek jest dwupokojowy, 4- lub 6-osobowy z podstawowym zapleczem mieszkaniowym oraz WC. W kompleksie domków znajduje się także wyremontowany w ostatnim czasie budynek sanitarny, wyposażony w atestowane i posiadające wszelkie certyfikaty prysznice, oddzielne dla kobiet i mężczyzn. Dysponujemy także dobrze wyposażonym zapleczem kuchennym, spełniającym normy wymaganie dla żywienia dzieci i młodzieży. Cały teren Ośrodka jest ogrodzony i monitorowany. Komfortowa baza noclegowa i żywieniowa wpływa pozytywnie na wypoczynek dzieci, pozwalając im aktywnie spędzać czas i odkrywać świat nadbużańskiej przyrody.
        Co proponujemy?
- Na terenie Ośrodka można zorganizować emocjonujące rozgrywki sportowe w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę na specjalnie przystosowanych do tego boiskach.
- Wypożyczamy sprzęt sportowy (piłki, skakanki, rakietki do gry), dzięki czemu można zorganizować np. olimpiadę sportową.
- Duża powierzchnia Ośrodka sprzyja grom terenowym np. podchodom, „poszukiwaczom skarbów” itp.
- Stylowe wiaty drewniane ze stołami i ławkami są świetnym miejscem na konkursy plastyczne np. na temat flory i fauny.
- Otoczenie lasu sosnowego Puszczy Białej jest doskonałym miejscem do odpoczynku i spacerów wśród naturalnej przyrody.
- „Skrawek nieba” to specjalnie przygotowana sala do wieczornych integracji czy też dyskotek.
- Drewniane wiaty z kamiennym paleniskiem pozwolą w niezapomnianej atmosferze zorganizować ognisko lub grilla.
- W upalne dni chwilę ochłody zapewnia basen zewnętrzny, a dla miłośników słońca i opalania zapewnione są także leżaki.
- Czas rano może być zagospodarowany na siłowni zewnętrznej.
- Balsamem dla duszy może być wycieczka do Sanktuarium Diecezjalnego pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Popowie-Kościelnym, z koronowanym papieskimi koronami cudownym wizerunkiem Matki Bożej.