O nas

     Ośrodek Charytatywno– Szkoleniowy Caritas im. Bł. Abpa. A. J. Nowowiejskiego w Popowie-Letnisko to całoroczne centrum hotelowo-konferencyjne dla stowarzyszeń, ruchów, wspólnot i firm oraz letnia przystań dla dzieci i młodzieży, położony ok. 45 km od Warszawy, pośród pięknych lasów iglastych tworzących specyficzny mikroklimat. Popowo leży w pobliżu Serocka, miasta nad Zalewem Zegrzyńskim, mającego uwarunkowania turystyczno-wypoczynkowe, nieskażone środowisko naturalne obfitujące w oazy fauny i flory, jak również dobrej klasy zabytki. To wszystko sprzyja odpoczynkowi, „wyhamowaniu”, wyciszeniu się  i skutecznie „ładuje” pozytywną energią na kolejne dni. Leśne dróżki, szum drzew i śpiew ptaków zabiera Nas w zupełnie inny świat, pozostawiając daleko za sobą zgiełk miasta i pędzący nieubłaganie czas. Panująca tu atmosfera doskonale współgra z otaczająca naturalną przyrodą, a prywatność pobytu zapewnia poczucie komfortu na najwyższym poziomie.

     Do naszego Ośrodka zapraszamy na:
• szkolenia, wykłady, konferencje, rady pedagogiczne, zebrania...
• rekolekcje i konwiwencje...
• integracje i zloty...
• zielone szkoły, obozy, ferie, kolonie...
• rodzinne spotkania i zjazdy... 
• wesela, jubileusze, komunie, chrzciny...
• indywidualną chwilę odpoczynku...

     Wszystkim Naszym gościom zapewniamy przez cały rok zakwaterowanie w Hotelu w pokojach 1-2-3-4-5 osobowych o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje znajdują się na jednym poziomie, dzięki czemu również osoby starsze czy niepełnosprawne mogą bez problemu poruszać się po hotelu. Z myślą o takich gościach, dostęp do sal konferencyjnych i stołówki jest odpowiednio dostosowany. Podział Hotelu na trzy pawilony umożliwia zakwaterowanie różnych grup w niezależnych częściach. W czasie letnim istnieje możliwość noclegu w urokliwych drewnianych domkach. Podczas pobytu oferujemy również smaczne, całodzienne wyżywienie. Oferta Naszego Ośrodka poszerzyła się i otworzyła także dla miłośników Caravaningu, dla których stworzyliśmy camperpark - zapewniamy podłączenie prądowe, możliwość zaczerpnięcia wody czystej oraz zrzutu wody szarej.
 

       Do dyspozycji gości na terenie Ośrodka:
Sala „Pod Sosnami” (do 300 osób), Sala konferencyjne Leśna i Stylowa, dwie Kaplice, Sala Kominkowa, Kawiarenka z TV, Kącik Kuchenny (z pełnym zapleczem kuchennym), Automat kawowy i przekąskowy, Internet (WiFi na terenie Hotelu), Świetlica „Skrawek Nieba”, Sala Bilardowa, Jacuzzi i Sauna fińska, Sala Zabaw dla Dzieci, dwie Wiaty grillowe (na 60 i 150 osób) oraz mniejsze drewniane altanki, Kompleks boisk (do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej), Zewnętrzny kompleks basenowy, dwa Place zabaw i Siłownia zewnętrzna, Giga piłkarzyki, Wypożyczalnia rowerów górskich, kilkuhektarowa zalesiona powierzchnia całego Ośrodka, Parking monitorowany 24h.

      Aby każdy odjechał wypoczęty i zadowolony stale rozbudowujemy i upiększamy Nasz Ośrodek, dlatego to właśnie Państwa sugestie są dla Nas tak bardzo ważne.... Serdecznie zapraszamy do odkrywania okolicy...
 
Przyjedź – Zobacz – Zostań u nas...