News

NIESPODZIANKA OD PAŃSTWA MŁODYCH:)

NIESPODZIANKA OD PAŃSTWA MŁODYCH:)

     Wielką niespodziankę sprawili nam Martyna i Marek, Para Młoda z minionego weekendu, którzy poprosili w zaproszeniach Gości Weselnych o przybory papiernicze dla potrzebujących dzieci, a po weselu zostawili je dla Dzieciaków przebywających na Koloniach 2017. WIELKIE DZIĘKI!!!
czytaj więcej
NOWY DYREKTOR CARITAS POLSKA

NOWY DYREKTOR CARITAS POLSKA

     Podczas 376. Zebrania Plenarnego KEP  wybrano nowego dyrektora Caritas Polska. Został nim ks. Marcin Iżycki. Wybory odbyły się w związku z kończącą się drugą kadencją ks. Mariana Subocza, któremy pragniemy gorąco podziękować za serce okazywane względem naszego Ośrodka!
czytaj więcej
AKADEMIA KULINARNA

AKADEMIA KULINARNA

     W dniach 4-5 kwietnia 2017r. nasz Zespół pracujący na kuchni miał możliwość rozmnożenia swoich talentów kulinarnych podczas szkolenia, które odbyło się w Toruniu. Pierwszy dzień upłynął na słodko, a drugi w stylu włoskim...
czytaj więcej
DAR PAŃSTWA NIEMIRA

DAR PAŃSTWA NIEMIRA

     Jubileusz 50-lecia małżeństwa Państwa Honoraty-Stanisławy i Bogusława Niemira był okazją do zaproszenia na Uroczysty obiad Pod Sosnami Rodziny, Przyjaciół, Znajomych i Bliskich. Podczas tego spotkania Jubilaci poprosili, aby zamiast kwiatów Goście przekazali ofiarę na nasz Ośrodek. Owocem zbiórki jest ten piękny trybularz i łódka, które od dziś będą ubogacać uroczyste celebry w kaplicy. Za ten Dar Serca Drogim Jubilatom wyrażamy wdzięczność!!!
czytaj więcej