2019

PARAFIALNE ZESPOŁY CARITAS

PARAFIALNE ZESPOŁY CARITAS

     15 marca - gościlismy przedstawicieli Parafialnych Zespołów Caritas Diecezji Płockiej na ich dorocznych rekolekcjach. Niemalże tradycją stało się to, że przewodnikiem po wielkopostnej zadumie jest wicedyrektor płockiej Caritas ks. Adam Przeradzki. Uczestnicy mieli czas na Mszę św., Gorzkie Żale, Drogę Krzyżową, wielkopostne medytacje i konferencje, jak również na odpoczynek w unikalnym klimacie Puszczy Białej.  Cieszy fakt, że obok znanych twarzy stałych współpracowników Caritas pojawiają się nowe osoby, które w ciągu ostatniego roku rozpoczęły wolontariat w ramach naszych parafialnych zespołów. 
czytaj więcej
BAL KARNAWAŁOWY 2019

BAL KARNAWAŁOWY 2019

     2 marca - już do wspomnień przeszedł Bal Karnawałowy 2019. Minęło kilka dni i ciągle otrzymujemy telefony i maile z podziękowaniami za wspaniałą zabawę karnawałową. Dziękujemy wszystkim za obecność i za miłe słowa. Radość naszych Gości jest dla nas największą nagrodą. Pozdrawiamy serdecznie i zaprszamy za rok.
czytaj więcej
CHRZEST IGNACEGO!

CHRZEST IGNACEGO!

     24 lutego - mała karuzela słodkości czekała od rana na Ignasia i jego Rodziców oraz na ich Gości. Razem z karuzelą cały stół słodkości cieszył się powodzeniem młodszych i starszych "łasuchów" przez cały czas. Na stole również było nieco inaczej niż zwykle. Zobaczcie sami!
czytaj więcej
MŁODSI I STARSI PRZED OBLICZEM PANA!

MŁODSI I STARSI PRZED OBLICZEM PANA!

     23 lutego - dwie grupy modlitewne rozgościły się w naszym domu: grupa Ruchu Rodzin Nazaretańskich z ks. Sławomirem oraz bierzmowani z Legionowa wraz z ks. Maciejem. Młodzież zobaczyła starszych, którzy z zaangażowaniem przeżywają wiarę, a starsi z nadzieją i radością spoglądali na młodszych, którzy poświęcają weekend na rozmyślanie o JEZUSIE. Dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary.
czytaj więcej
ARTUR! ARTUR SIĘ ŻENI...

ARTUR! ARTUR SIĘ ŻENI...

     16 lutego - spieszymy z informacją, że sympatyczny DJ Artur, który towarzyszł nam na ostatnich balach sylwestrowych i karnawałowych, stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką jego serca została równie sympatyczna Anna. Cieszymy się, że mogliśmy przygotować uroczystość weselną Państwu Młodym i bawić się na ich weselu. Życzymy samych radości i zapraszamy jak najczęściej do Popowa.
czytaj więcej