2018

OSTATNIE KOMUNIE 2018

OSTATNIE KOMUNIE 2018

     3 czerwca - po raz ostatni w tym roku przygotowywaliśmy obiady komunijne dla naszych Gości. Dwie sympatyczne dziewczynki - Ola i Oliwia - zaprosiły swoich bliskich do naszego Ośrodka na wspólne świętowanie ich Pierwszej Komunii Świętej. Również i tym razem dopisała pogoda, apetyty i ogrom radości. Dziekujemy za Waszą obecność. 
czytaj więcej
KOLONIE 2018 - START!

KOLONIE 2018 - START!

     3 czwrwca - w Dzień Dziecka powitaliśmy dzieciaki i młodzież z Białorusi, które rozpoczęły już swoje wakacje, a tym samym kolonie w Popowie-Letnisko. Po dniu zabawy i integracji w Ośrodku, dziś wszyscy udali się do Warszawy, gdzie m.in. odwiedzą Warszawski Ogród Zoologiczny.
czytaj więcej
WESELE M&M

WESELE M&M

     2 czerwca - Dziś kolejne wesele, podczas którego dobra zabawa "rozlała się" nad całą Puszczę Białą. Muzyczne disco zapraszało wszystkich nieustannie na parkiet, a leśny klimat na spacery i rozmowy na świeżym powietrzu...
czytaj więcej
18 NA GRILLOWO

18 NA GRILLOWO

     2 czerwca - zaprzyjaźniona z nami Rodzina zaprosiła dziś swoich bliskich na grillowe urodziny. Wejście w dorosłość w sosnowym klimacie okazało się strzałem w "18"! Piękna pogoda i dobra zabawa towarzyszyły wszystkich zebranym - niech dorosłe już życie będzie równie piękne i pełne dobra!
czytaj więcej
DŁUGI WEEKEND Z JMN

DŁUGI WEEKEND Z JMN

     1 czerwca - od wczoraj gościmy po raz kolejny Wspólnotę JMN z Warszawy na rekolekcjach dla Rodzin. Tematem przeżyć duchowych są słowa "Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła". Modlitwa przeplata się z zabawą, a rozmowy duchowe ze wspólnotową integracją...
czytaj więcej