2018

BAL GIMNAZJALNY

BAL GIMNAZJALNY

     15 czerwca - miło nam poinformować, że Rodzice i Uczniowie z Gimnazjum w Serocku wybrali nasz Ośrodek na bal na koniec przygody gimnazjalnej. Trzeba przyznać, że młodzież bawiła się znakomicie do późnych godzin nocnych. Pozdrawiamy i zapraszamy do Popowa.
czytaj więcej
NIEDZIELA W RÓŻNYCH KOLORACH

NIEDZIELA W RÓŻNYCH KOLORACH

     10 czerwca - trzy spotkania rodzinne i każde w innym kolorze. Dwa chrzty - jeden na niebiesko, a drugi na różowo oraz obiad urodzinowy wsród żółtych słoneczników. Przerwy między posiłkami były okazją do spacerów wśród zielonych, sosnowych drzew, do zwiedzania Ośrodka, do towarzyszenia najmłodszym w zabawach na piasku. 
czytaj więcej
CZTERY DYCHY JUŻ NA KARKU

CZTERY DYCHY JUŻ NA KARKU

     9 czerwca - po raz kolejny zaprzyjaźnieni z nami Goście udowodnili, że cztery dychy na karku to wspaniała okazja do dobrej zabawy. Smaczne dania i przekąski, super muzyka i dobre towarzystwo złożyły się również i tym razem na udaną imprezę.  
czytaj więcej
WESELE Z KLASĄ...

WESELE Z KLASĄ...

     9 czerwca - dziś odbyło się wesele Iwony i Jacka, którym dziękujemy za super współpracę zarówno przed weselem, jak i po nim. W kolorach wybranych przez Młodych, tj. w czerwieni i w szarości, nasza sala prezentowała się wyjątkowo i dostojnie.
czytaj więcej
CZYŻBY JUŻ WAKACJE...?

CZYŻBY JUŻ WAKACJE...?

     8 czerwca - obecność takiej ilości dzieciaków w naszym Ośrodku mogłaby wskazywać na wakacje, a do wakacji jeszcze dwa tygodnie. Niemniej w tym tygodniu gościliśmy dzieci i młodzież z Krakowa, Wadowic, Przegędzy, Rabki-Zdroju oraz z pobliskiej Zielonki, Dzierżenina i Gzowa... Był czas na warsztaty "na trawie", na ognisko, na grę w piłkę, a to wszystko w uroczym lesie popowskim. Pozdrawimy i życzymy dobrych ocen na koniec roku.
czytaj więcej