2018

TWÓRCZY WYPOCZYNEK MŁODZIEŻY Z GRODNA

TWÓRCZY WYPOCZYNEK MŁODZIEŻY Z GRODNA

     6 czerwca - dzieci i młodzież z Grodna, które przebywają na koloniach w naszym Ośrodku, nie mogą narzekać na brak zajęć. Ich opiekunowie od rana do wieczora wypełniają im czas - wspólne zabawy sportowe, malowanie z zamkniętymi oczami, poznawanie języka i kultury polskiej... Oprócz tego wyjazd do Warszawy, na kajaki, na basen i wiele innych... Warto dodać, że ich pobyt w naszym Ośrodku jest współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu RP nad Polonią i Polakami za granicą.
czytaj więcej
OSTATNIE KOMUNIE 2018

OSTATNIE KOMUNIE 2018

     3 czerwca - po raz ostatni w tym roku przygotowywaliśmy obiady komunijne dla naszych Gości. Dwie sympatyczne dziewczynki - Ola i Oliwia - zaprosiły swoich bliskich do naszego Ośrodka na wspólne świętowanie ich Pierwszej Komunii Świętej. Również i tym razem dopisała pogoda, apetyty i ogrom radości. Dziekujemy za Waszą obecność. 
czytaj więcej
KOLONIE 2018 - START!

KOLONIE 2018 - START!

     3 czwrwca - w Dzień Dziecka powitaliśmy dzieciaki i młodzież z Białorusi, które rozpoczęły już swoje wakacje, a tym samym kolonie w Popowie-Letnisko. Po dniu zabawy i integracji w Ośrodku, dziś wszyscy udali się do Warszawy, gdzie m.in. odwiedzą Warszawski Ogród Zoologiczny.
czytaj więcej
WESELE M&M

WESELE M&M

     2 czerwca - Dziś kolejne wesele, podczas którego dobra zabawa "rozlała się" nad całą Puszczę Białą. Muzyczne disco zapraszało wszystkich nieustannie na parkiet, a leśny klimat na spacery i rozmowy na świeżym powietrzu...
czytaj więcej
18 NA GRILLOWO

18 NA GRILLOWO

     2 czerwca - zaprzyjaźniona z nami Rodzina zaprosiła dziś swoich bliskich na grillowe urodziny. Wejście w dorosłość w sosnowym klimacie okazało się strzałem w "18"! Piękna pogoda i dobra zabawa towarzyszyły wszystkich zebranym - niech dorosłe już życie będzie równie piękne i pełne dobra!
czytaj więcej