2018

WESELE BEATY I PRZEMKA

WESELE BEATY I PRZEMKA

     30 czerwca - dziś pogoda nie miała wiele wspólnego z latem - niemal od południa chłód zagościł w popowskim lesie, ale z nastaniem wieczornej pory zrobiło się gorąco, przynajmniej w sercach. Właśnie dziś Beata i Przemek zaprosili najbliższych do Sali Pod Sosnami na wspólne świętowanie ich sakramentalnego TAK. Super zabawa przy świetnej muzyce i smacznym jedzeniu trwała do rana, a nagrodą dla nas jest radość nowożeńców i ich satysfakcja z wyboru naszej Sali. Państwu Młodym życzymy samych radości. 
czytaj więcej
MERC-INTEGRA 2018

MERC-INTEGRA 2018

     24 czerwca - zakończyła się kolejna Merc-Integra w Popowie. To wielka radość, że od kilku lat pasjonaci tej marki upodobali sobie nasz Ośrodek na coroczne, wspólne spotkanie. Oglądanie aut okiem fachowców, rozmowy - pewnie też na temat samochodów, biesiadowanie, pokaz na rynku w Serocku - to tylko niektóre punkty z programu Integry. Mamy nadzieję, że i tym razem nasi Goście mogą uznać Integrę za udaną. Pozdrawiamy. 
czytaj więcej
ANIMATORZY DLA GRODNA

ANIMATORZY DLA GRODNA

     18 czerwca - czasami trzeba skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby uprzyjemić czas najmłodszym. Tym razem skorzystaliśmy z pomocy Folwarski Event Group. Animatorzy nauczyli nas nie tylko wspólnych gier i zabaw, ale pokazali nam jak w grupie i z radością wielbić Boga. Efekt zamierzony został osiągnięty. 
czytaj więcej
GEODECI NA POPOWSKICH SZLAKACH

GEODECI NA POPOWSKICH SZLAKACH

     17 czerwca - w niedzielne popołudnie dobiegło końca kolejne spotkanie geodetów w naszym Ośrodku. Trzeba przyznać, że ten pobyt był dla naszych Gości nielada wyzwaniem, gdyż musieli zarówno w nocy, jak i w dzień, znaleźć wyznaczone cele w różnych miejscach Puszczy Białej. Na zwycięzców czekały puchary i nagrody, wręczane przez Głównego Geodetę Kraju. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby zadowolić apetyty naszych Gości.
czytaj więcej
KAMERALNE WESELE MARCINA I EWELINY

KAMERALNE WESELE MARCINA I EWELINY

     16 czerwca - dziękujemy Państwu Młodym za dzisiejszą, miłą współpracę. Ewelina i Marcin wyreżyserowali swój wymarzony ślub w każdym detalu. Dzięki ich wizji Sala Pod Sosnami mieniła się bielą i fuksją. Od dawna nasza Sala nie wyglądała tak wytwornie. Pozdrawiamy wybitnych reżyserów i życzymy samych radości. 
czytaj więcej