2018

WESELE KASI I TOMKA

WESELE KASI I TOMKA

     14 lipca - choć ten dzień nie należał może do najcieplejszych dni lipca, to w sercach Kasi i Tomka oraz ich Gości panowała gorąca atmosfera. Wybrane przez Nowożeńców menu przypadło Gościom do gustu, a dopełnienie stanowiła dobra muzyka i szaleństwo na parkiecie. Państwo Młodzi stwierdzili, że właśnie tak wymarzyli sobie ich wesele. Dziękujemy za te miłe słowa.
czytaj więcej
REKOLEKCJE KOŚCIOŁA DOMOWEGO

REKOLEKCJE KOŚCIOŁA DOMOWEGO

     11 lipca - wczoraj ropoczęły się rekolekcje Kościoła Domowego, na które przyjechało kilkadziesiąt rodzin z całej Polski. Nasz Ośrodek wypełnia modlitwa, wspólne odmawianie Liturgii Godzin oraz śpiew pieśni i piosenek religijnych.
czytaj więcej
KOLONIE Z PELPLINA

KOLONIE Z PELPLINA

     5 lipca - już od kilku dni gościmy ponad dwustuosobową grupę z diecezji pelplińskiej. Dzieci przyjechały do Popowa, aby przeżyć wakacje z Bogiem. Codzienna Msza św. i wspólna modlitwa mają pomóc w dobrym odpoczynku, a okazji do odpoczywania nie brakuje. Na terenie Ośrodka dzieci opanowały wszystkie place zabaw i boiska, a poza Ośrodkiem zwiedzają i zwiedzają.... Warto dodać, że od dwóch dni nad Popowem zaświeciło słońce!!!
czytaj więcej
NAMIOTOWISKO

NAMIOTOWISKO

    4 lipca - na tę noc parking przed Ośrodkiem zamienił się w małe namiotowisko. Goście z Niemiec spędzili u nas jedną noc i już z samego rano wyruszyli w dalszą podróż po Polsce. Podkreślamy ich obecność, bo od trzech lat tak układają zwiedzanie Polski, aby choć na jedną noc przyjechać do Popowa. Dziękujemy i zapraszamy.
czytaj więcej
NARZECZENI NA START...

NARZECZENI NA START...

     1 lipca - dobiegła końca trzecia odsłona kursu dla narzeczonych w naszym Ośrodku. Dla 22 par ten weekend był czasem głębokiej refleksji nad istotą małżeństwa, relacją z Bogiem i problemami współczesnych małżeństw. Mamy nadzieję, że był to dobry impuls do dalszych wewnętrznych, wspólnych poszukiwań. Pozdrawiamy!
czytaj więcej