2018

RRN PRZYWIÓZŁ NAM WIOSNĘ

RRN PRZYWIÓZŁ NAM WIOSNĘ

     11 marca - ostatni dzień rekolekcji Ruchu Rodzin Nazaretańskich z Warszawy. Gdy dorośli modlą się i skupiają, grupa animatorów zajmuje się dziećmi i młodzieżą. Najmłodsi oblegają salę zabaw, a nieco starsi szaleją na placach zabaw na świeżym powietrzu.
czytaj więcej
BIERZMOWANI PRZED JEZUSEM

BIERZMOWANI PRZED JEZUSEM

     9 marca - po raz kolejny gościmy ks. Roberta Kępczyńskiego wraz z młodzieżą z parafii św. Maksymiliana Kolbe z Płońska. Tym razem przyjechała męska część młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Ksiądz duszpasterz położył nacisk na spotkanie z Jezusem w sakramentach: Eucharystii i Pokuty i Pojednania. Wierzymy, że to spotkanie wyda owoce w dojrzałym życiu chrześcijańskim. 
czytaj więcej
KONFERENCJA BONIFRATRÓW

KONFERENCJA BONIFRATRÓW

     6 marca - od dwóch dni gościmy braci z Zakonu Bonifratrów. Ich obecność sprawiła, że w naszym Ośrodku zrobiło się poważnie za sprawą tematów, które były poruszane na ich konferencjach, a jednocześnie były to bardzo miłe i spokojne dni. Już cieszymy się na kolejne spotkanie w kwietniu. 
czytaj więcej
REKOLEKCJE RODZIN

REKOLEKCJE RODZIN

     4 marca - kolejna grupa rozmodlonych rodzin zawitała pod nasz dach. Cieszymy się z ich obecności tym bardziej, że już umówiliśmy się z nimi na kolejne spotkanie w Popowie w tym roku. Zapraszamy!
czytaj więcej
UPŁYWA SZYBKO ŻYCIE

UPŁYWA SZYBKO ŻYCIE

     3 marca - kolejny raz w ostatnich dniach przygotowaliśmy obiad dla Rodziny, która żegnała jednego ze swoich członków. W ten marcowy, mroźny dzień zrobiliśmy wszystko, aby nasi Goście odnaleźli ciepłe miejsce i smaczny poczęstunek.
czytaj więcej