2018

WESELE ANETY I MICHAŁA

WESELE ANETY I MICHAŁA

     4 sierpnia - śmiało można powiedzieć, że Aneta i Michał mieli w Popowie wesele od początku do końca, tzn. od błogosławieństwa udzielonego przez Rodziców aż do ostatniego gościa poprawin. Byliśmy świadkami wspaniałej atmosfery na super przygotowanym weselu. Ogromna w tym zasługa Państwa Młodych, a i my dołożyliśmy maleńką cegiełkę;) Dziękujemy za współpracę i życzymy wszystkiego najlepszego.
czytaj więcej
CHLEB, SÓL I PANA MŁODEGO...

CHLEB, SÓL I PANA MŁODEGO...

     28 lipca - kolejna Para Młoda powitana na progu Sali Pod Sosnami tradycyjnym chlebem i solą... Powitanie to symbolizuje dobrobyt, trwałość związku i szczęście. Można pokusić się o stwierdzenie, że i dekoracja sali nawiązywała do dobrobytu i miłości, gdyż złoto i czerwień pięknie zdobiły stoły. Życzymy sympatycznym Państwu Młodym spełnienia marzeń, dziękując jednocześnie na radosną współpracę przy organizacji wesela. 
czytaj więcej
ROWEROWE KOLONIE

ROWEROWE KOLONIE

     24 lipca - od kilku dni gościmy w Popowie kolonię dzieci i młodzieży zorganizowaną przez Stowarzyszenie "Razem Przeciw Przemocy", w skrócie kolonie z rowerem. To właśnie rower w dużej mierze wypełnia czas kolonistom, ale jest też dużo czasu na zabawy i gry na świeżym powietrzu, na basen, na ognisko... Najważniejsze, że pogoda dopisuje...
czytaj więcej
WESELE M & M

WESELE M & M

     21 lipca - kolejna para wybrała Salę Pod Sosnami na uroczystość weselną. Kolejna para i kolejna odsłona dekoracyjna naszej sali, która w bieli, zieleni i fiolecie prezentowała się bardzo dostojnie. Dobra muzyka i super jedzenie zagwarantowały Gościom zabawę do białego rana. Z naszej strony dziękujemy za słowa uznania i podziękowania. 
czytaj więcej
ZJAZD KLASOWY

ZJAZD KLASOWY

     21 lipca - każda okazja jest dobra na wspólne grillowanie. Tym razem nasi Goście spotkali się w Popowie po kilkudziesięciu latach od zakończenia szkoły średniej. Na miejsce spotkania została wybrana Wiata na Górze, która zagwarantowała prywatność i spokój niezbędny do wspominania i  opowiadania o sobie.  
czytaj więcej