2018

WPATRZENI W CHRYSTUSA

WPATRZENI W CHRYSTUSA

     2 lutego - gościmy młodzież z parafii św. Jana Kantego w Mławie wraz z ks. Mateuszem Jesieniem oraz z parafii pw. Wszystkich Świętych w Karniewie wraz z ks. Jakubem Kępczyńskim. Pobyt w Popowie jest dla tej młodzieży kolejnym etapem przygotowań do Sakramentu Bierzmowania. Nie dziwi zatem, że większość czasu jest poświęcona spotkaniom, refleksji i modlitwie.
     O rekolekcjach naszych Gości i o ich spotkaniu z Dobromirem "Makiem" Makowskim napisał również płocki Gość Niedzielny. Więcej znajdziecie pod tym linkiem:
http://plock.gosc.pl/doc/4489732.I-kto-ma-racje

czytaj więcej
REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE 2018

REKOLEKCJE KAPŁAŃSKIE 2018

     1 lutego - dziś zakończyły się organizowane przez nasz Ośrodek rekolekcje kapłańskie, w których udział wzięło 25 kapłanów. Konferencje wygłosił ks. Andrzej Gołębiowski SDB, redaktor programów katolickich TVP Kraków. Rekolekcjonista stawiał kapłanom trudne pytania związane z hasłem rekolekcji: Iść - budować - wyznawać. Współczesne wyzwania duszpasterskie
czytaj więcej
CHRZEST LEONA

CHRZEST LEONA

     28 stycznia - Rodzina przygotowała wielką uroczystość dla małego Leonka w dniu jego Chrztu. Przepiękna dekoracja dodała jeszcze więcej blasku Sali Leśnej. Cieszymy się, że wszyscy Goście opuścili nasz Ośrodek zadowoleni. 
czytaj więcej
CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO...

CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO...

     27 stycznia - w piosence z "Czterdziestolatka" jest mowa o urodzinach, a nasi dzisiejsi Goście mogą się pochwalić czterdziestką wspólnego pożycia małżeńskiego. Z tej właśnie okazji dostojni Jubilaci zaprosili najbliższych "Pod Sosny", gdzie poprzez wspólne biesiadowanie i tańce uczcili swój jubileusz. Gratulujemy serdecznie i zapraszamy.
czytaj więcej
FERIE SCHOLI Z CIECHANOWA

FERIE SCHOLI Z CIECHANOWA

     26 stycznia - kolejny dzień pobytu dzieciaków i opiekunów scholi z parafii św. Józefa w Ciechanowie. Czas ferii został przez nich wykorzystany na naukę śpiewu, na wspólną modlitwę oraz na integrację. Niesamowitym przeżyciem było dla nich zimowe pieczenie kiełbasek na ognisku. Dziękujemy za piękny śpiew, który przez kilka dni wypełniał nasz Ośrodek.
czytaj więcej