2018

ILE SŁOŃCA, TYLE ZABAWY

ILE SŁOŃCA, TYLE ZABAWY

     7 kwietnia - pewnie możemy stwierdzić, że dziś było u nas tyle zabawy, ile słońca w tą pierwszą sobotę kwietnia. Wszystko za sprawą blisko 250 Gości, którzy zostali zaproszenie na Rodzinne Uroczystości z okazji urodzin lub chrztu lub wesela. Wszystkim życzymy samych słonecznych dni w życiu!
czytaj więcej
WIOSNA 2018 Z TRYBAŁĄ

WIOSNA 2018 Z TRYBAŁĄ

     4 kwietnia - rozpoczęlismy w dniu dzisiejszym Zielone Szkoły 2018. Jako pierwszych gościliśmy dzieciaki i młodzież z Czeladzi i Czostkowa, które przyjechały do nas z Biurem Turystycznym Trybała. Po całodziennym zwiedzaniu Stolicy uczestnicy wycieczki korzystali z boisk, wiaty grillowej oraz sali dyskotekowej, gdzie integrowali się i pełni radości spędzali wolne chwile...
czytaj więcej
NA SPOTKANIE ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM!

NA SPOTKANIE ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM!

     27 marca - dla większości z nas czas Wielkiego Tygodnia jest przygotowaniem na radosne i rodzinne Świeta. Gdy jednak odchodzi Ktoś bliski, myśli o Zmartwychwstaniu stają się coraz częstsze i sam Zmartychwstały staje się częścią naszego życia. Gościliśmy dziś w Ośrodku rodzinę na obiedzie popogrzebowym. Niech Zmartwychwstały będzie im pomocą. 
czytaj więcej
CHRZEST POD SOSNAMI

CHRZEST POD SOSNAMI

     25 marca - piękny, wiosenny dzień i niezwykła uroczystość rodzinna na Sali Pod Sosnami. Wystaczy spojrzeć na zdjęcia, aby zrozumieć jak ciepły klimat stworzyliśmy na chrzciny. Jesli do tego dodamy smaczne posiłki, to spotkanie rodzinne trzeba uznać za udane. Dziękujemy za ciepłe słowa i pozdrawiamy.
czytaj więcej
GLORIOSA TRINITA W POPOWIE

GLORIOSA TRINITA W POPOWIE

     24 marca - drugi dzień wielkopostnego zamyślenia dla członków Katolickiego Ruchu Ewangelizacyjnego Gloriosa Trinita. Cieszymy się z ich powrotu do naszego Ośrodka i dziękujemy za ciepłe słowa. Zdjęcia ukazują wielką radość naszych najmłodszych gości. Zapraszamy.
czytaj więcej