2018

POTRÓJNIE ZIELONO

POTRÓJNIE ZIELONO

     18 kwietnia - w tym tygodniu na Zielone Szkoły przyjechały trzy grupy z Krakowa, Stryszawy i Juszczyna. Dzieciaki i Młodzież w pełni wykorzystała zaplecze rekreacyjne Ośrodka:)
czytaj więcej
WIOSENNIE I CHRZCINOWO

WIOSENNIE I CHRZCINOWO

     15 kwietnia - wspaniała wiosenna pogoda powitała dziś w naszym Ośrodku trzy rodziny świętujące sakrament Chrztu Świętego swoich pociech. W Sali Stylowej dominował kolor niebieski, w Leśnej różowy, a w Skrawku Nieba postawiliśmy na biel. Dziękujemy Rodzicom za miłą współpracę i zapraszamy serdecznie.
czytaj więcej
BIERZMOWANI Z PRZASNYSZA

BIERZMOWANI Z PRZASNYSZA

     14 kwietnia - dziś  do naszego Ośrodka zawitała kolejna grupa młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Tym razem młodzież z Przasnysza, pod czujnym okiem ks. Dariusza Rolińskiego, wchodziła w klimat ciszy i modlitwy. Nie brakowało też czasu na spacery, gry i zabawy oraz ognisko. Życzymy obfitości darów Ducha Świętego.
czytaj więcej
KAPITUŁA BONIFRATRÓW

KAPITUŁA BONIFRATRÓW

     12 kwietnia - od początku tygodnia odbywa się w naszym Ośrodku kapituła prowincji polskiej Bonifratrów, czyli Zakonu Szpitalnego św. Jana Bożego. Sala Pod Sosnami zmieniła się w salę obrad braci zakonnych i była świadkiem wyboru nowego prowincjała zakonu. Jeszcze do piątku po naszych korytarzach będzie rozlegała się woń modlitwy zakonnej. Życzymy Braciom dobrych przeżyć duchowych.
czytaj więcej
PINK PINK PINK

PINK PINK PINK

     8 kwietnia - nad Puszczą Białą panowało dziś słońce, a na stołach naszych Gości kolor różowy. To za sprawą trzech dziewczynek, które właśnie w różowej tonacji przygotowały dla swoich bliskich uroczystość z okazji swojego chrztu:) Piękna pogoda pozwoliła zaproszonym cieszyć się urokami i atrakcjami całego Ośrodka.
czytaj więcej