2018

KOLEJNE POŻEGNANIA

KOLEJNE POŻEGNANIA

     14 - 15 lutego - przez dwa kolejne dni przygotowywaliśmy spotkania rodzinne związane z odejściem kogoś bliskiego. Pierwsze na Sali Pod Sosnami i drugie na Sali Kamiennej. Zawsze się staramy, aby stworzyć rodzinie w żałobie klimat ciszy i spokoju do dobrego przeżycia tych trudnych chwil. 
czytaj więcej
JEDNODNIOWA KONWIWENCJA

JEDNODNIOWA KONWIWENCJA

     11 lutego - cieszymy się z obecności grupy neokatechumenalnej, która swoją konwiwencję przekazaniową zechciała przeżyć w klimacie sali "Pod Sosnami". Po raz kolejny też okazało się, że sala zabaw ma stałe grono swoich wielbicieli. To super miejsce dla najmłodszych w tym zimowym czasie.
czytaj więcej
BAL NA 114 PAR

BAL NA 114 PAR

     10 lutego - ta noc na długo pozostanie w pamięci Ośrodka i naszych Roztańczonych Gości, którzy stworzyli niezapomnianą atmosferę na parkiecie Pod Sosnami podczas Balu Karnawałowego 2018. Podsumowanie jest proste - było super i widzimy się za rok!:) Dziękujemy Wam za tak piękną noc!
czytaj więcej
COSTA LATINA - LUTY 2018

COSTA LATINA - LUTY 2018

     10 lutego - dla dzieciaków z Formacji Tanecznej CostaLatina weekend bez tańca to weekend stracony:) Znów są u nas i znów całe dnie szlifują jak drogocenną perłę swój taneczny talent. Kiedy będą ponownie? Za tydzień:)
czytaj więcej
RRN DP

RRN DP

     10 lutego - stałą kartą kalendarza w Ośrodku są Rekolekcje Ruchu Rodzin Nazaretańskich Diecezji Płockiej. W ten weekend Rodziny z Ruchy wraz z ks. Sławkiem i ks. Piotrem szukały odpowiedzi na pytania "Kiedy miłość naprawdę się zaczyna?". Odpowiedzią będzię piękno codziennego życia...
czytaj więcej