2018

ANIMATORZY DLA GRODNA

ANIMATORZY DLA GRODNA

     18 września - czasami trzeba skorzystać z pomocy profesjonalistów, aby uprzyjemić czas najmłodszym. Tym razem skorzystaliśmy z pomocy Folwarski Event Group. Animatorzy nauczyli nas nie tylko wspólnych gier i zabaw, ale pokazali nam jak w grupie i z radością wielbić Boga. Efekt zamierzony został osiągnięty. 
czytaj więcej
GEODECI NA POPOWSKICH SZLAKACH

GEODECI NA POPOWSKICH SZLAKACH

     17 czerwca - w niedzielne popołudnie dobiegło końca kolejne spotkanie geodetów w naszym Ośrodku. Trzeba przyznać, że ten pobyt był dla naszych Gości nielada wyzwaniem, gdyż musieli zarówno w nocy, jak i w dzień, znaleźć wyznaczone cele w różnych miejscach Puszczy Białej. Na zwycięzców czekały puchary i nagrody, wręczane przez Głównego Geodetę Kraju. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby zadowolić apetyty naszych Gości.
czytaj więcej
KAMERALNE WESELE MARCINA I EWELINY

KAMERALNE WESELE MARCINA I EWELINY

     16 czerwca - dziękujemy Państwu Młodym za dzisiejszą, miłą współpracę. Ewelina i Marcin wyreżyserowali swój wymarzony ślub w każdym detalu. Dzięki ich wizji Sala Pod Sosnami mieniła się bielą i fuksją. Od dawna nasza Sala nie wyglądała tak wytwornie. Pozdrawiamy wybitnych reżyserów i życzymy samych radości. 
czytaj więcej
BAL GIMNAZJALNY

BAL GIMNAZJALNY

     15 czerwca - miło nam poinformować, że Rodzice i Uczniowie z Gimnazjum w Serocku wybrali nasz Ośrodek na bal na koniec przygody gimnazjalnej. Trzeba przyznać, że młodzież bawiła się znakomicie do późnych godzin nocnych. Pozdrawiamy i zapraszamy do Popowa.
czytaj więcej
NIEDZIELA W RÓŻNYCH KOLORACH

NIEDZIELA W RÓŻNYCH KOLORACH

     10 czerwca - trzy spotkania rodzinne i każde w innym kolorze. Dwa chrzty - jeden na niebiesko, a drugi na różowo oraz obiad urodzinowy wsród żółtych słoneczników. Przerwy między posiłkami były okazją do spacerów wśród zielonych, sosnowych drzew, do zwiedzania Ośrodka, do towarzyszenia najmłodszym w zabawach na piasku. 
czytaj więcej