2017

MŁODZIEŻ Z "MÓWIĄCYM KIJEM"

MŁODZIEŻ Z "MÓWIĄCYM KIJEM"

     17 października - dobry animator potrafi każdego zachęcić do zabawy. Animatorzy z grupy "Mówiący kij" już nie pierwszy raz pokazali, że ich pasją jest dawanie radości innym ludziom, szczególnie dzieciom i młodzieży. A jeśli do tego dodamy jesienne słońce i place zabaw naszego Ośrodka, to impreza murowana... Zapraszamy częściej!!!
czytaj więcej
TRZECIOKLASIŚCI Z BOLECHOWIC

TRZECIOKLASIŚCI Z BOLECHOWIC

     17 października - wyjątkowi trzecioklasiści z Bolechowic przywieźli do Popowa bardzo dużo pozytywnej energii. Te dzielne dzieciaki doskonale sobie radziły na stołówce, zawsze usmiechały się do kucharzy i dziękowały za wszystko.
czytaj więcej
CHRZTY PEŁNE RADOŚCI

CHRZTY PEŁNE RADOŚCI

     15 października - dzisiejsze spotkania rodzinne z okazji chrztu dzieci zamknęły pełen uroczystości weekend w Ośrodku. Nawet pochmurne niebo nad Popowem nie było w stanie zagłuszyć radości odwiedzających nas... Nowo ochrzczonym życzymy samych "słonecznych" chwil w życiu!
czytaj więcej
DOBRĄ DROGĄ...

DOBRĄ DROGĄ...

     14 października - "dobrą drogą" podążają grupy, które gościmy w ten weekend. Pierwsza z nich zmierza do wolnego życia dzięki Mokotowskiemu Stowarzyszeniu Rodzin Abstynenckich AZYL, a druga w poszukiwaniu świętości życia pielgrzymuje śladami świętych z Wadowic do Warszawy...
czytaj więcej
WESELE KAMILI I TOMKA

WESELE KAMILI I TOMKA

     14 października - dzisiejsze wesele Kamili i Tomka zamyka sezon wesel Pod Sosnami. I tak jak Goście dziesiejszego wesela możemy powiedzieć jest/było super! Przed oczami stają nam twarze młodych, zakochanych do szaleństwa ludzi, a w sercach zadowolenie, że włożony trud dawał radość zaproszonym! Dziękujemy za zaufanie i życzymy, by każdy dzień życia był tak piękny, jak ten spędzony Pod Sosnami!:)
czytaj więcej