2017

CHRZTY PEŁNE RADOŚCI

CHRZTY PEŁNE RADOŚCI

     15 października - dzisiejsze spotkania rodzinne z okazji chrztu dzieci zamknęły pełen uroczystości weekend w Ośrodku. Nawet pochmurne niebo nad Popowem nie było w stanie zagłuszyć radości odwiedzających nas... Nowo ochrzczonym życzymy samych "słonecznych" chwil w życiu!
czytaj więcej
DOBRĄ DROGĄ...

DOBRĄ DROGĄ...

     14 października - "dobrą drogą" podążają grupy, które gościmy w ten weekend. Pierwsza z nich zmierza do wolnego życia dzięki Mokotowskiemu Stowarzyszeniu Rodzin Abstynenckich AZYL, a druga w poszukiwaniu świętości życia pielgrzymuje śladami świętych z Wadowic do Warszawy...
czytaj więcej
WESELE KAMILI I TOMKA

WESELE KAMILI I TOMKA

     14 października - dzisiejsze wesele Kamili i Tomka zamyka sezon wesel Pod Sosnami. I tak jak Goście dziesiejszego wesela możemy powiedzieć jest/było super! Przed oczami stają nam twarze młodych, zakochanych do szaleństwa ludzi, a w sercach zadowolenie, że włożony trud dawał radość zaproszonym! Dziękujemy za zaufanie i życzymy, by każdy dzień życia był tak piękny, jak ten spędzony Pod Sosnami!:)
czytaj więcej
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

     14 października - tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej zgromadził blisko 250 osób na wspólnej integracji i świętowaniu. Mieliśmy okację przygotować uroczyste spotkania dla Rad Pedagogicznych z pięciu szkół. Dziękujemy za obecność i składamy najserdeczniejsze życienia!!!
czytaj więcej
SUPER KUKOWO!

SUPER KUKOWO!

     13 października - małe Kukowo może być dumne z "małego pokolenia", które w tych dniach odwiedziło Stolicę i Puszczę Białą. Dzieciaki super! Radość na każdym kroku i pogoda ducha z głębi serca - prosimy brać przykład!!!:)
czytaj więcej